Anasayfa


     Hamam&Çamur SPA

   
Ürün Kodu : 016
Üretici : Travel Agency
Ürün Özellikleri
+90 50 50 56 56 56
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Misafirlerimiz vip araçlarla otellerinden alınır.Antalyanın en güzel ve en büyük Hamam & Spa'mıza götürülür.

Güleryüzlü,Profesyonel  elemanlarımız tarafından karşılanır,bilgilendirme salonlarına geçirilir.misafirlerimiz dillerine göre gruplara ayrılır ve gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra,hamam için uygun kıyafetler ücretsiz dağıtılır ve hamam & spa keyfi başlar.

Programımız: Tuz odalarımızda 20 dakikalık beklemeden sonra, saunaya geçilir.(saunamız yeterince büyük ve ferah olup  camları hem yüzme havuzuna hemde bahçe kısmına bakmaktadır). Daha sonra 20 dakikalık buhar odalarına geçilir.Buhar odası keyfinden sonra duş alınır ve Türk hamamında kese köpük masajına geçilir.

Türk hamamında profesyonel yerli ve yabancı masöz personellerimizle hizmet vermekteyiz.Köpük masajından sonra duş alınır ve relax bölümüne geçilerek vitamin barımızdan çay, kahve, taze meyve sularını ücret karşılığı içebilirsiniz. 15-20 dakikalık dinlenmeden sonra profesyonel ekiplerimizce yağ masajı yapılır.Yerli yabancı masöz personellerimiz hem bay hem bayan olup, özellikle bay yada bayan masöz isterseniz görevli arkadaşlarımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. 

Yağ masajından sonra 17.000 metre karelik bahçemizde bulunan 3 adet büyük  çamur havuzlarına girip ,çamur keyfini tada bilirsiniz.Daha sonra bahçemizde bulunan hem sıcaksulu  hem soğuk sulu duşlarımızı kullandıktan sonra yüzme havuzumuzda dilediğiniz kadar yüze bilirsiniz.

Hizmetlerimizden memnun kaldıysanız extra ücret karşılığı kahve, bal v.s gibi özel masajlarıda yaptırabilirsiniz. 

Programımızın ortalama süresi 2 saattir.


Ayrıca tesisimizde 10 adet vip villamız vardır, her villamızda sauna, hamam, şok havuzu, masaj odaları vardır. Arzu ederseniz  extra ücret karşılığı villalarımızdan yararlana bilirsiniz.

Hamam&spa programımızın sonunda misafirlerimiz tekrar otellerine Vip araçlarımıza otellerine bırakılır.

Turkish Bath : (9am/11am/15pm)

Include: Transfer+Intrance+Insurance+Salt Room+ Sauna+ Foam Massaj+Oil Massaj+Swim+Mud Bath

Extra: Drinks - Foods - Face Massaj

 
 
Talep Formu
İsim
Telefon
Mesaj