Anasayfa


     Antalya city tour

   
Ürün Kodu : 004
Üretici : Travel Agency
Ürün Özellikleri
+90 50 50 56 56 56
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Antalya Şehir Tur Proğramımız:

Ofis Kalkış : 09:30
Tur Bitiş    : 18:30

Misafirlerimiz Vip Araçlarla saat 9,00 da otellerinden alınarak acenta ofisimizde; saat 9,30’da sıcak ve soğuk içecek ikramımızla tur proğramımız başlayacaktır.

İlk olarak şehir turumuza, Cumhuriyet meydanı ve Kale içi bölgesinde misafirlerimize Antik surlar ve bir saatlik Yat limanı çıkışlı Batı Akdeniz tekne turu yapılarak, Batı Akdeniz izlettirilir.

Cumhuriyet Meydanı, Antalya kentinin kent merkezinde konumlanan ve günün hemen hemen her saatinde yerli ve yabancı kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde kullanılan bir meydandır.

Meydanın yakın çevresinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş ve iş merkezleri, özel eğitim kurumları, restoran vb. gibi kullanımlar yer almaktadır.

Cumhuriyet Meydanı’nda; gündüz saatlerinde hareketli, akşam saatlerinde hareketli, ışıklı ve sesli su gösterilerinin yapılabildiği iki adet havuz bulunmaktadır. 

Kaleiçi, alanın 1973 yılında Kentsel ve III. Derece Arkeolojik Sit Alanı ilan edilmesi sonrası 473 adet sivil mimarlık örneği yapı, 72 adet anıtsal yapı, 56 adet tescilli kuyu, 93 adet korunması gerekli bahçe, 25 adet ağaç tescillenmiştir.

Tekne turundan sonra; Antalya’nın halk pazarında yaklaşık 1-1,5 saatlik Halk Pazarı gezisi yapılmakta.

Düden şelalesinde, yemek ve Şelale gezisi yapıldıktan sonra, Düden şelalesinin bitiş yeri olan Düden parka gelinerek fotoğraf çekmek isteyen misafirlerimiz fotoğraf çekimi yapılarak tur bitirilir ve misafirlerimiz tekrar otellerine bırakılır.

Tur başlangıcı; saat 9.00 otel çıkışlı olup, tur bitişi; saat 18.30 olarak planlanmıştır.

Not: Sadece İçecekler ekstra ücrete tabidir.

 Öğle yemeğinde; ana yemek  olarak, tavuk, balık, köfteden bir tanesi seçilebilir, yanında salata ve patetes cipsi ücretsizdir.

Şirketimizde misafir memnuniyeti paradan çok önce gelir.
Seyahat acentacılığı faaliyetlerimiz;
Kültür ve turizm bakanlığından A Grubu 2783 belge nolu acenta tarafından yapılmaktadır.
 
 
Talep Formu
İsim
Telefon
Mesaj